CoMBeKi PaYLaŞıM ALaNı - vBulletin

Toplam 1 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 1 arasi kadar sonuc gösteriliyor

YGS

YGS Sınavı İle İlgili Haberler Paylaşımlar,Hepsi Burada...

alemextra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Status : alemextra isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Tecrübe Puanı : 10
    Array

YGS Ve LYS'de Hangi puanla Hangi Bölüme Girilir?

Tüm kadın ayakkabısı fırsatları için tıklayın !

Gizli Alanların Açılması İçin Üye iseniz, Giriş Yapmalısınız.. Henüz Üye Olmadıysanız Buradan Üye Olabilirsiniz.

http://www.combeki.net/forum - YGS Ve LYS'de Hangi puanla Hangi Bölüme Girilir?
    2010 ve 2011 yılı ÖSYS puan ve bölüm karşılaştırması aşağıdaki şekilde olacaktır Aşağıdaki YGS puan türleri Önlisans programları için geçerlidir.

Sıra No Önlisans Programının Adı 2010-ÖSYS Puan Türü

YGS-123456 puanı ile Öğrenci alan Bölümler YGS-123456 Puanı ile kazanılan Bölümler

1 Adalet (Açıköğretim) * adlı bölüme girmek için gerekli olan puan türü (YGS-123456)
    2 Ağırlama Hizmetleri (Açıköğretim) adlı bölüme girmek için gerekli olan puan türü * (YGS-123456)
    3 Bankacılık ve Sigortacılık (Açıköğretim) adlı bölüme girmek için gerekli olan puan türü * (YGS-123456)
    4 Bilgisayar Operatörlüğü (Engelliler Entegre YO) adlı bölüme girmek için gerekli olan puan türü * (YGS-123456)
    5 Büro Yönetimi ve Sekreterlik (Açıköğretim) adlı bölüme girmek için gerekli olan puan türü * (YGS-123456)
    6 Dış Ticaret (Açıköğretim) adlı bölüme girmek için gerekli olan puan türü * (YGS-123456)
    7 Elektrik Enerjisi Üretim İletim ve Dağıtımı (Açıköğretim) adlı bölüme girmek için gerekli olan puan türü * (YGS-123456)
    8 Emlak ve Emlak Yönetimi (Açıköğretim) adlı bölüme girmek için gerekli olan puan türü * (YGS-123456)
    9 Ev İdaresi (Açıköğretim) adlı bölüme girmek için gerekli olan puan türü * (YGS-123456)
    10 Fotoğrafçılık ve Kameramanlık (Açıköğretim) adlı bölüme girmek için gerekli olan puan türü * (YGS-123456)
    11 Halkla İlişkiler ve Tanıtım (Açıköğretim) adlı bölüme girmek için gerekli olan puan türü * (YGS-123456)
    12 İlahiyat (Açıköğretim) * (YGS-123456)
    13 İnsan Kaynakları Yönetimi (Açıköğretim) adlı bölüme girmek için gerekli olan puan türü * (YGS-123456)
    14 İşletme Yönetimi (Açıköğretim) adlı bölüme girmek için gerekli olan puan türü * (YGS-123456)
    15 Kültürel Miras ve Turizm (Açıköğretim) adlı bölüme girmek için gerekli olan puan türü * (YGS-123456)
    16 Laborant ve Veteriner Sağlık (Açıköğretim) adlı bölüme girmek için gerekli olan puan türü * (YGS-123456)
    17 Lojistik (Açıköğretim) Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü * (YGS-123456)
    18 Marka İletişimi (Açıköğretim) Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü * (YGS-123456)
    19 Medya ve İletişim (Açıköğretim) Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü * (YGS-123456)
    20 Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası (Açıköğretim) Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü * (YGS-123456)
    21 Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (Açıköğretim) Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü * (YGS-123456)
    22 Özel Güvenlik ve Koruma (Açıköğretim) Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü * (YGS-123456)
    23 Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi (Açıköğretim) Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü * (YGS-123456)
    24 Radyo ve Televizyon Programcılığı (Açıköğretim) Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü * (YGS-123456)
    25 Sağlık Kurumları İşletmeciliği (Açıköğretim) Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü * (YGS-123456)
    26 Sosyal Bilimler (Açıköğretim) Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü * (YGS-123456)
    27 Sosyal Hizmetler (Açıköğretim) Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü * (YGS-123456)
    28 Spor Yönetimi (Açıköğretim) Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü * (YGS-123456)
    29 Tarım (Açıköğretim) Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü * (YGS-123456)
    30 Yapı Ressamlığı (Engelliler Entegre YO) Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü * (YGS-123456)
    31 Yerel Yönetimler (Açıköğretim) Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü * (YGS-123456)

DİL 2 puan türü ile Öğrenci alan Önlisans programı

32 Turist Rehberliği Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü DİL-2

YGS-1 puanı ile Öğrenci alan Bölümler YGS-1 Puanı ile kazanılan Bölümler

33 Beton Teknolojisi Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-1
    34 Bilgi Güvenliği Teknolojisi Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-1
    35 Bilgisayar Destekli Tasarım ve Animasyon Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-1
    36 Bilgisayar Operatörlüğü Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-1
    37 Bilgisayar Programcılığı Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-1
    38 Bilgisayar Teknolojileri ve Bilişim Sistemleri Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-1
    39 Bilgisayar Teknolojisi Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-1
    40 Biyomedikal Cihaz Teknolojisi Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-1
    41 Coğrafi Bilgi Sistemleri Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-1
    42 Deniz Araçları Teknolojisi Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-1
    43 Elektrik Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-1
    44 Elektrik Enerjisi Üretim İletim ve Dağıtımı Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-1
    45 Elektrikli Cihaz Teknolojisi Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-1
    46 Elektronik Haberleşme Teknolojisi Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-1
    47 Elektronik Teknolojisi Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-1
    48 Elektronörofizyoloji Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-1
    49 Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-1
    50 Harita ve Kadastro Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-1
    51 İnşaat Teknolojisi Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-1
    52 İnternet ve Ağ Teknolojileri Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-1
    53 İş ve Uğraşı Terapisi Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-1
    54 Kontrol ve Otomasyon Teknolojisi Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-1
    55 Makine Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-1
    56 Makine Resim ve Konstrüksiyon Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-1
    57 Mekatronik Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-1
    58 Metalürji Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-1
    59 Odyometri Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-1
    60 Optisyenlik Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-1
    61 Radyo ve Televizyon Teknolojisi Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-1
    62 Radyoterapi Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-1
    63 Raylı Sistemler Elektrik-Elektronik Teknolojisi Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-1
    64 Raylı Sistemler Makine Teknolojisi Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-1
    65 Raylı Sistemler Yol Teknolojisi Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-1
    66 Sahne ve Gösteri Sanatları Teknolojisi Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-1
    67 Tarım Makineleri Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-1
    68 Tekstil Teknolojisi Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-1
    69 Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-1
    70 Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-1
    71 Turunçgil Tarımı ve İşleme Teknolojisi Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-1
    72 Yapı Denetimi Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-1
    73 Yapı Ressamlığı Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-1
    74 Yapı Tesisat Teknolojisi Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-1
    75 Yapı Yalıtım Teknolojisi Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-1

YGS-2 puanı ile Öğrenci alan Bölümler YGS-2 Puanı ile kazanılan Bölümler

76 Acil Durum ve Afet Yönetimi Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-2
    77 Ağız ve Diş Sağlığı Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-2
    78 Ameliyathane Hizmetleri Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-2
    79 Anestezi Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-2
    80 Antep Fıstığı Tarımı ve İşleme Teknolojisi Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-2
    81 Ayakkabı Tasarım ve Üretimi Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-2
    82 Ayakkabı ve Saraciye Tasarımı Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-2
    83 Bitki Koruma Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-2
    84 Boya Teknolojisi Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-2
    85 Büyük ve Küçük Baş Hayvan Yetiştiriciliği Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-2
    86 Çevre Koruma ve Kontrol Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-2
    87 Çevre Sağlığı Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-2
    88 Deri Teknolojisi Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-2
    89 Diş Protez Teknolojisi Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-2
    90 Diyaliz Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-2
    91 Döküm Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-2
    92 Eczane Hizmetleri Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-2
    93 Endüstriyel Cam ve Seramik Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-2
    94 Endüstriyel Kalıpçılık Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-2
    95 Ev ve Deney Hayvanları Yetiştiriciliği Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-2
    96 Evde Hasta Bakımı Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-2
    97 Fizyoterapi Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-2
    98 Gaz ve Tesisatı Teknolojisi Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-2
    99 Geoteknik Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-2
    100 Gıda Kalite Kontrolü ve Analizi Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-2
    101 Gıda Teknolojisi Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-2
    102 Giyim Üretim Teknolojisi Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-2
    103 İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-2
    104 İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-2
    105 Kağıt Teknolojisi Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-2
    106 Kimya Teknolojisi Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-2
    107 Kozmetik Teknolojisi Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-2
    108 Laborant ve Veteriner Sağlık Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-2
    109 Laboratuvar Teknolojisi Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-2
    110 Lastik ve Plastik Teknolojisi Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-2
    111 Maden Teknolojisi Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-2
    112 Mobilya ve Dekorasyon Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-2
    113 Ortopedik Protez ve Ortez Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-2
    114 Oto Boya ve Karoseri Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-2
    115 Otomotiv Teknolojisi Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-2
    116 Otopsi Yardımcılığı Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-2
    117 Pancar Yetiştiriciliği ve Şeker Teknolojisi Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-2
    118 Paramedik Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-2
    119 Patoloji Laboratuvar Teknikleri Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-2
    120 Rafineri ve Petro-Kimya Teknolojisi Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-2
    121 Seramik Cam ve Çinicilik Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-2
    122 Sondaj Teknolojisi Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-2
    123 Sulama Teknolojisi Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-2
    124 Şarap Üretim Teknolojisi Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-2
    125 Yaşlı Bakımı Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-2
    126 Yem Teknolojisi ve Hayvan Besleme Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-2

YGS-3 puanı ile Öğrenci alan Bölümler YGS-3 Puanı ile kazanılan Bölümler

127 Adalet Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-3
    128 Basın ve Yayıncılık Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-3
    129 Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-3
    130 Geleneksel El Sanatları Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-3
    131 Görsel İletişim Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-3
    132 Grafik ve Reklamcılık Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-3
    133 Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-3
    134 Mimari Dekoratif Sanatlar Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-3
    135 Radyo ve Televizyon Programcılığı Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-3
    136 Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-3
    137 Uygulamalı İngilizce-Türkçe Çevirmenlik Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-3
    138 Uygulamalı İspanyolca-Türkçe Çevirmenlik Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-3
    139 Uygulamalı Rusça-Türkçe Çevirmenlik Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-3
    140 Yerel Yönetimler Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-3

YGS-4 puanı ile Öğrenci alan Bölümler YGS-4 Puanı ile kazanılan Bölümler

141 Aşçılık Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-4
    142 Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-4
    143 Büro Yönetimi ve Sekreterlik Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-4
    144 Çocuk Gelişimi Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-4
    145 Halıcılık ve Kilimcilik Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-4
    146 Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-4
    147 Turizm Animasyonu Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-4

YGS-5 puanı ile Öğrenci alan Bölümler YGS-5 Puanı ile kazanılan Bölümler

148 Ağırlama Hizmetleri Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-5
    149 Avcılık ve Yaban Hayatı Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-5
    150 Bahçe Tarımı Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-5
    151 Basım ve Yayın Teknolojileri Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-5
    152 Çevre Temizliği ve Denetimi Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-5
    153 Deniz İşletmeciliği ve Yönetimi Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-5
    154 Deniz ve Liman İşletmeciliği Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-5
    155 Emlak ve Emlak Yönetimi Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-5
    156 Eser Koruma Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-5
    157 Grafik Tasarımı Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-5
    158 Hava Lojistiği Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-5
    159 Havacılıkta Yer Hizmetleri Yönetimi Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-5
    160 İkram Hizmetleri Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-5
    161 İnsan Kaynakları Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü Yönetimi YGS-5
    162 Kooperatifçilik Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-5
    163 Kuyumculuk ve Takı Tasarımı Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-5
    164 Mimari Restorasyon Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-5
    165 Moda Tasarımı Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-5
    166 Otobüs Kaptanlığı Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-5
    167 Özel Güvenlik ve Koruma Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-5
    168 Peyzaj ve Çevre Tasarımı Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-5
    169 Peyzaj ve Süs Bitkileri Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-5
    170 Posta Hizmetleri Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-5
    171 Sahne ve Dekor Tasarımı Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-5
    172 Sivil Savunma ve İtfaiyecilik Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-5
    173 Sosyal Güvenlik Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-5
    174 Spor Yönetimi Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-5
    175 Tapu Kadastro Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-5
    176 Turizm ve Seyahat Hizmetleri Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-5
    177 Ulaştırma ve Trafik Hizmetleri Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-5
    178 Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-5

YGS-6 puanı ile Öğrenci alan Bölümler YGS-6 Puanı ile kazanılan Bölümler

179 Arıcılık Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-6
    180 Atçılık ve Antrenörlüğü Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-6
    181 Bağcılık Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-6
    182 Bankacılık ve Sigortacılık Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-6
    183 Bilgi Yönetimi Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-6
    184 Çay Eksperliği Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-6
    185 Dış Ticaret Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-6
    186 Doğal Yapı Taşları Teknolojisi Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-6
    187 Endüstriyel Bitkiler Yetiştiriciliği Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-6
    188 Et ve Ürünleri Teknolojisi Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-6
    189 Fındık Eksperliği Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-6
    190 İpek Böcekçiliği Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-6
    191 İşletme Yönetimi Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-6
    192 Kümes Hayvanları Yetiştiriciliği Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-6
    193 Lojistik Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-6
    194 Lojistik Yönetimi Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-6
    195 Maliye Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-6
    196 Mantarcılık Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-6
    197 Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-6
    198 Meyve ve Sebze İşleme Teknolojisi Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-6
    199 Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-6
    200 Organik Tarım Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-6
    201 Ormancılık ve Orman Ürünleri Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-6
    202 Pazarlama Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-6
    203 Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-6
    204 Raylı Sistemler İşletmeciliği Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-6
    205 Sağlık Kurumları İşletmeciliği Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-6
    206 Sebze Üretimi Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-6
    207 Seracılık Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-6
    208 Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-6
    209 Su Ürünleri Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-6
    210 Subtropik İklim Bitkileri Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-6
    211 Süs Bitkileri Yetiştiriciliği Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-6
    212 Süt ve Ürünleri Teknolojisi Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-6
    213 Tarımsal İşletmecilik Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-6
    214 Tarımsal Ürünler Muhafaza ve Depolama Teknolojisi YGS-6
    215 Tarla Bitkileri Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-6
    216 Tıbbi Tanıtım ve Pazarlama Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-6
    217 Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-6
    218 Tohumculuk Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-6
    219 Turizm ve Konaklama İşletmeciliği Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-6
    220 Tütün Tarımı ve İşleme Teknolojisi Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-6
    221 Üretimde Kalite Kontrol Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-6
    222 Yağ Endüstrisi Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-6
    223 Yat İşletme ve Yönetimi Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-6
    224 Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi Bölümüne girmek için gerekli olan puan türü YGS-6

• Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)